Иако сите мислат дека нема жена која ќе му одолее на најдобриот светски фудбалер, се чини дека постојат и такви.

Една од нив е прекрасната Русинка Лиља Ермак. Тој побудалел кога ги видел нејзините фотографии на Инстаграм и веднаш стапил во контакт. Но, Лиља раскажува дека бил премногу арогантен и дека веднаш го откачила.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.