Кристијано Роналдо и неговата партнерка Георгина Родригез со години живеат во вонбрачна заедница, а последната фотографија која таа ја објави на социјалните мрежи ја разгоре фантазијата на целата планета.

Георгина објави фотографија на која таа и Роналдо се заедно, а во опис додала само „дааа“ со емотикон на цвет.

Случајно или намерно раката на Кристијано се наоѓа преку нејзината, па сите се прашуваат дали го кријат прстенот и дали се слушаат свдабени ѕвона.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.