Ресторан во Торино во вторник навечер после Лига на шампиони. Амбиентот мирен, луѓето си вечераат. Поминува Роналдо после хет-трикот со Атлетико и се пореметува и амбиент и сè.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.