Поранешното момче на актерката Памела Андрерсон се пофали со нејзините вештини во кревет. Адил Рами беше во врска со Памела една година и вели дека со неа ги доживеал најеротските соништа. Тој тврди дека имале секс 12 пати во една вечер и оти Памела е вистински ѕвер во кревет.

Фудбалерот е 20 години помал од Памела која наполни 50. Двојката се раздели пред неколку месеци поради неверството на Французинот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.