Пике му се „пушти“ на судијата Манцано

Жерар Пике не играше во „Ел Класикото“ меѓу Реал Мадрид и Барселона, но по дуелот се симна на терен и … Продолжи со читање Пике му се „пушти“ на судијата Манцано