Голем скандал ја тресе Премиер Лигата. „Дејли стар“ објави сведоштво на неколку девојки кои им пружале услуги на повеќе фудбалери во лигата и речиси сите биле во брак. Девојката која се претставува како Анастасија го раскажува искуството со фудбалерот.

Да не беше оженет веројатно уште ќе бевме заедно.Нашата врска беше многу силна Се ми плаќаше и уживав во тоа. Заедно одевме на одмори но далеку од папараците. Се гледавме еднаш на три недели имаме секс по три четири пати. Обожуваше кога носам здолниште и чорапи-раскажува Анастасија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.