Завршниот коментар на Тони Стојановски вчера го обиколи Балканот. Неговите зборови ечеа на малите екрани, се споделуваа на сите социјални мрежи, по домашни и странски медиуми.

За некои ситни души, пак, тој бил политички. Тогаш којзнае колку ќе им пречи оваа најава од Стојановски кажана моменти пред да започне истористкиот меч.

Погледнете ја тука.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.