Навивачите на Динамо имаа предигра пред утрешниот меч со Легија.Популарните „Бед Блу Бојси“ среде Загреб се степаа со навиачите на полска Легија.

Погледнете

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.