Кингсли Коман одигра одлично во финалето од Лигата на шампионите и со своот гол му ја донесе титулата на Баерн Минхен во дуелот против ПСЖ, по што замина на заслужен одмор.

Но, ако победничкиот гол го сврте вниманието на јавноста кон Коман, тогаш неговото слободно однесување на јахтата на која се одмора целосно ги преплави светките таблоиди.

Веројатно несвесен за славата што ја стекна по освоената титула, Коман продолжи да се однесува како никој да не гo познава.

Кингсли со својата девојка уживаат на Сардинија, каде што цеолосно се препуштија на страстите.

Сепак, таквото однесување не остана незабележани и папараците ги уловија на дело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.