Дека кога квалитетно се работи може да се постигнат резултати и услови за работа доказ е клубот Бачка од Србија. Тој во моментов го има најдобриот тренинг центар во регионот.

Одлични терени за тренинг, сауна, соби за релаксација, службени простории. Зграда со сите потеебни пропратни елементи, место за одмор и рекреација. Буквално се.

Секоја чест.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.