Лука Јовиќ никако да влезе во форма но затоа на приватен план му оди добро.Тој  вредно тренира и во својот дом каде има сите услови.Трева, справи, базен…

Додека тој вредно тренира Софија со нивниот син ужива на лежалките.  Софија веќе се навикна на животот во Мадрид и не помислува на манекенското.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.