На Ванда Икарди добро и дојде паузата по Европското првенство.Таа со сопругот реши да отпатува на егзготична дестинација која ја држеше во тајност. Но, неостанаа сокриени градите на Ванда.

Костимот за капење беше претесен и во еден момент постоеше опасност тие да излезат. За среќа Ванда знае како да се справи со своите облини.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.