Хрватскиот фудбалер во дресот на Милан, Анте Ребиќ беше многу нервозен во текот на мечот.

Тој постигна гол во победата над Рома. Во тој момент  се стрча кон камерата и гласно опци.

Је..ем вам матер да вам је..ем“.

Којзнае за кого беа наменети ови сочни зборови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.