Скандалот кој го потресе целиот Балкан речиси никако да стивне, а Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе со недели се топ тема во сите медиуми низ регионот и пошироко.

Фудбалерот Огњен на својот Инстаграм профил објави фотографија преку која упати јасна порака до пејачката со која се во вистинска војна овие денови.

Кога бродот тоне, секогаш прво бегаат глувците, а искусните капетани мислат на другите! – напиша тој.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.