Златан Ибрахимовиќ колку што е добар фудбалер толку е и добар шоумен. Тој ќе настапува на фестивалот „Сан Ремо“ со песната „Вагабундо“.

Погледнете како беше најавен додека во позадина одеше песната „Јутро је“ од српска фолк пејачка Нада Топчагиќ.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.