Фудбалерот Огнен Врањеш конечно ја преболе Јелена Карлеуша. Тој има нова љубов а тоа е хрватската инфлуенсерка Ивана Јелочник. Тие се многу заљубени а таа веќе го посетила во Белгија каде што настапува.

Огнен се надева дека сега кога конечно се смири во приватниот живот би можел да се врати во репрезентацијата на Босна и Херцеговина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.