Златан Ибрахимовиќ и не помислува да ги гледа мечевите од Европското првенство. Тој намето пред телевизор крстари со својата јахта заедно со сопругата Хелена и синовите.
Додека се излежува со шише пиво во позадина оди песната од Аца Лукас „Песма од бола“.

Каков цар….

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.