Дека и мажите можат да бидат кукавици доказ е тренерот на Бешикташ Серген Јалчин кој  беше вакциниран против коронавирусот.

Тој лелекаше и го повикуваше Алах додека медициската сестра го боцкаше.

Погледнете

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.