Се загрева атмосферата пред вечерашниот дуел меѓу Тирана и Црвена Ѕвезда. Навивачите на домашниот тим синоќа ги оставија без сон играчите на гостинот со цел тие да бидат уморни за натпреварот.

Тие дојдоа пред хотелот каде што се сместени и се дереа цела ноќ. За крај направија огномет со многу пукање после кој на никого не му беше до спиење.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.