Георгина Родригез, поубавата половина на португалската фудбалска ѕвезда, Кристијано Роналдо, е исклучително активна на социјалните мрежи, каде што споделува сè повеќе и повеќе провокативни фотографии.

Со последната објава Родригез ги полуде своите 19,8 милиони следбеници со фотографија во која на преден план се нејзините бујни гради.

Фотографијата за само неколку часа собра речиси два милиони лајкови и многу коментари за во кои добива комплименти за совршениот секси изглед.

 

View this post on Instagram

 

☮️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Aug 10, 2020 at 6:23am PDT

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.