Преубавата девојка на Кристијано Роналдо продолжува да ги изненадува своите фанови на социјалните мрежи.

Сексапилната Георгина Родригез пред извесен период започна со јога, па така се пофали како вежба со објава на Инстаграм во опцијата „Стори“.

Иако не е разголена, сепак нејзината тесна спортска опрема во светло зелена боја на најдобар можен начин ги истакнуваат нејзините облини.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.