Кристијано Роналдо и Георгина Родригез се на летен одмор во Сен Тропе каде што уживаат на луксузната јахта на Португалецот која е проценета на 5,5 милиони евра.

Додека се посветени налетните уживања, Георгина покажува дека Роналдо е во „добри раце“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.