Моментите на среќа на македонската фудбалска репрезентација по победата над Грузија. Вечерва пејат милиони како еден глас:

(фото: ФФМ)
(фото: ФФМ)
(фото: ФФМ)
(фото: ФФМ)
(фото: ФФМ)
(фото: ФФМ)
(фото: ФФМ)
(фото: УЕФА)
(фото: УЕФА)
(фото: УЕФА)
(фото: УЕФА)
(фото: УЕФА)
(фото: УЕФА)
(фото: УЕФА)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.