Познатата бразилска манекенка Андреса Урах во својата книга го опишува сексот на Кристијано Роналдо.Таа тврди дека и дали 10.000 евра но оти очекувала да добие подобар секс.

Додека бев во лифт срцето ми трепереше од возбуда бидејќи секунди ме делеа од средба со Кристијано. Ја отвори хотелската врата од собата и ме дочека со насмевка Разговаравме кратко а потоа само ме зграби и имавме див секс а не мислев дека е таков.Беше многу агресивен и заврши многу брзо-раскажува Андреса.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.