Италијанската голманска легенда Џиџи Буфон колку што е добар меѓу стативите толку успех има меѓу жените.Неговиот љубовен живот го обележиле две жени, а тоа поранешната сопруга, чешката манекенка Алена Середова со која има две деца, како и сегашната Илариада Мико.

Заедничко е што две го пофалија дека со него имале неверојатен секс и оти на умешноста во кревет би му позавидел и славниот порно глумец Роко Зифреди.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.