Поранешниот англиски фудбалер, Дејвид Бекам во моментот е на одмор во Грција со семејството.

Бекам е во Грција со синовите Бруклин, Ромео и Круз и со ќерката Харпер.

Папараците успеале да ги фотографираат Бекам со неговите синови и ќерка додека се капат во морето, но и откако ја напуштиле плажата.

И Дејвид и синовите не ја испуштале од око деветгодишната Харпер.

Викторија Бекам во неделата објави фотографија на Инстаграм од одморот на која позираат Дејвид и момчињата.

Моите момчиња се повторно заедно – напиша дизајнерката покрај фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.