Поранешниот играч на Јувентус Кристијано Роналдо тајно е снимен како плаче во соблекувалната по поразот од Порто во Лигата на шампионите минатата година.

Тој седи сам на клупата со солзи во очите и луто ја фрла опремата на подот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.