Српскиот тренер Синиша Михајловиќ кој се лекува од леукемија може да се пофали дека ја има сета љубов од семејството. Тие му пружаат голема поддршка во деновите кога го пуштаат од болница. Неговата сопруга Аријана покажа како изгледа нивниот дом.

Се гледа дека госпоѓа Михајловиќ има истенчен вкус за луксуз .Секое парче во домот е на свое место и плени со елеганција. Семејството Михајловиќ живее во Рим заедно со нивните четири деца.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.