Поранешниот англиски репрезентативец не направи голема кариера поради пороците.Пиењето му беше поважно од фудбалот а во тоа го наследи и ќерката Бјанка.Таа има 34 години води луксузен живот.

Сака да патува а омилена дестинација му е Хрватска, посебно на островите.Таа учествуваше на реални шоуа а во преден план ги истакнува бујните гради.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.