Наташа Андонова замина од Барселона.

Од престојната сезона ќе го носи сино-црвениот дрес на Леванте.

Андонова потпиша едногодишен договор со Леванте кој минатата сезона ја заврши на третото место.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.