Душко Тошиќ се поднови со нов стан во Белград и тоа во центарот близу црквата Св.Сава.За него издвои 300.000 евра.Станот е навистина луксузен и има 100 квадрати.Душко има и вила од два милиони евра.

Се уште е нејасно дали во него ќе живее сам или со Карлеуша со која имаат нестабилен брак по порно аферата на пејачката.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.