Згодната водителка и сопруга на Горан Иванишевиќ, Нивес последните неколку денови ужива на егзотична локација, па редовно споделува фотографии од плажата, а денес со фотографиите ја истакнаа нејзината убавина и ја рабудија машката фантазија кога објави фотографија на која гола позира во када.

View this post on Instagram

🐢

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson) on


Нивес се сликаше со грбот кон камерата и ги подигна рацете, па така веднаш го „качи притисокот“ на мажите кои ја следат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.