Викторија и Дејвид Бекам, чиј син Бурклин (21) неодамна се сврши со актерката Никола Пелк, имаат уште една причина да се радуваат.

Според пишување на странските медиуми, Никола е бремена, па славната двојка наскоро ќе го има своето прво внуче.

Пелкова во моментов е, како што се наведува, на крајот на првиот триместар од бременоста, но за ова, никој од Бекамите се уште не открива ништо, така што сè уште нема официјална потврда за ваквите наводи.

 

View this post on Instagram

 

baby b

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.