Најмладиот син на фолк пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ веќе подолго време е на диета, а откако загуби 50 килограми и потполно се трансформираше, сега ослабна повеќе. Тој неодамна изјави дека сака да загуби уште 10 килограми, а изгледа и го направил тоа.

 

View this post on Instagram

 

😀😀

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.