Водителот на шоуто “Никогаш не е доцна”, Жика Јакшиќ, ги изненади сите во студиото кога и пријде на поранешната учесничка на сцената и ја бакна во устата. Добрила Ивановска Чабриќ од Дојран и Жика сите ги изненадија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.