Познатата пејачка Ана Николиќ по разводот се одлучи за нови промени на себе.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии од нејзината нова боја на коса, но и како напорно вежба во теретана.

Вишокот килограми таа најмногу ги доби по породувањето со ќерката Тара пред година и половина.

Во меѓувреме таа наполни 40 години и не е среќна поради стареењето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.