Убавата водителка на утринска програма во Србија и сопруга на ѕвездата Жељко Јоксимовиќ, Јована Јоксимовиќ, фатена без шминка како излегува од автомобил.

Папарацо Лов ја фати во природно издание без шминка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.