Бруклин Бекам (20) и четири години постарата актерка Никола Пелтц биле видени заедно, а британските таблоиди пишуваат како тоа е четврта девојка, на младиот Бекам, со која излегува во исто толку месеци.

Бруклин веќе го има запознаено нејзиното семејство и добро се согласува со нејзиниот брат, дури беа и на забава заедно – рекол анонимен извор.

Пред помалку од еден месец, The Sun, пишуваше како Бруклин е во врска со полусестрата на Кејт Мос Лоти, а освен со нив две, го поврзуваа со уште две други девојки откако, ова лето, раскина со манекенката Хана Крос.

Во кратки врски беше и со актерките Натали Ганза и Фиби Торенс, чија сличност со Викторија Бекам ги шокираше британците.

View this post on Instagram

🌹 𝐍𝐈𝐂𝐎𝐋𝐀 𝐋𝐈𝐊𝐄𝐃.🌹 ⠀⠀ ⠀ Just a little edit i did about 𝕶𝖎𝖓𝖌 and 𝕼𝖚𝖊𝖊𝖓. *⋆ฺ࿐♡ @brooklynbeckham @nicolaannepeltz 🖤🖤🖤🖤🖤 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀𝕰𝖉𝖎𝖙 𝖇𝖞 𝖒𝖊, 𝖘𝖔 𝖌𝖎𝖛𝖊 𝖒𝖊 𝖈𝖗𝖊𝖉𝖎𝖙.🖤 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀»♥« Follow @brooklynandnicola for more!»♥«

A post shared by 𝕭𝖗𝖔𝖔𝕶𝖘 & 𝕹𝖎𝕶𝖘. (@brooklynandnicola) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.