Северина Којиќ му се заблагодари на својот сопруг Игор Којиќ за љубовтаи поддршката што и’ ја дава, посебно во тешките мигови во животот, со заедничка фотографија, која ја објави на својот инстаграм-профил, и со топли зборови упатени до него.

Го сакам неговото храбро срце, неговиот карактер, неговите квалитети и личност … И затоа што тој секогаш цврсто ја држи мојата рака… И кога се искачувам и кога паѓам … Благодарам, љубов. И му благодарам на Бога”, напиша 47-годишната пејачка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.