Сандра Африка важи за една од најзгодните српски пејачки, но за тоа таа троши часови и часови во теретана.
Таа сподели со јавноста едн видео на Инстаграм со кое ја разбранува машката фантазија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.