Холивудската актерка не престанува да шокира, па сега одлучи да се соблече целосно гола и да се фотографира пред огледало. Таа фотографија ја сводели со своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа позираше со прекрстени нозе и раце и ги прекри градите, додека на себе имаше само накит.

Актерката Линдзи Лохан одлучи својот 33 роденден да го прослави на малку поинаков начин, па следбениците на Инстаграм ги почасти со фотографија на која јасно се гледа гола во огледало.

Во описот на фотографијата додаде само емотикони, машнички и торта, а фановите во коментарите и го честитаа роденденот.

View this post on Instagram

🎀 🎂

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.