Популарната пејачка Рита Ора (29), 2020 година ја дочека на јахта и секојдневно ги честеше своите фанови со фотографии во бикини, а така продолжи и во првата половина на јануари.

Рита овој пат позираше во проѕирен жолт фустан додека на плажа снимаше реклама за еден бренд на облека чие заштитно лице е подолг временски период.

Ветерот и го крена фустанот на пејачката, а под него го покажа бодито кое го носи. Меѓутоа, тоа не е се, Рита ја покажа и тетоважата во интимната зона.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.