Ријана и нејзиното момче Хасан Џамел се релаксираат на одмор во Италија.

31-годишната пејачка беше фотографирана во прегратката на 30-годишниот наследник на компанијата „Abdul Latif Jameel“.

Парот беше на ручек во ресторанот „Lo Scoglio“ во Неапол заедно со семејството на Хасан.

Ријана и Хасан првпат беа фотографирани заедно во базен во Шпанија во јуни 2017 година. Иако кружеа гласини дека тие се разделиле, фотографиите од нивниот романтичен одмор го покажуваат спротивното.

EXCLUSIVE: Rihanna kisses her new lover on a romantic holiday. 27 Jun 2017 Pictured: Rihanna and lover. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.