Поради почитување на мерките за заштита од коронавирусот, голем број на граѓани се наоѓаат во своите домови. Меѓутоа, ги има и оние кои од големите градови заминаа на помали места за да го зачуваат своето здравје.

Меѓу нив се Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ кои уживаат во околината на домот на Богдана.

Вељко на социјалните мрежи објави како ги поминува деновите во изолација, односно редовно тренира бокс. Тој во оваа прилика покажа и дел од имотот на кој моментално ужива со својата сопруга.

View this post on Instagram

Stay busy

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

View this post on Instagram

❤️🇷🇸

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.