Една од најпопуларните хрватски пејачки Нина Бадриќ ги изненади своите обожаватели со фотографијата што ја објави на социјалните мрежи. Обично Нина никогаш во олку сексапилно издание досега се нема појавено во јавноста.

Имено, таа позираше топлес во када, облечена само во кожени црни панталони и криејќи ги голите гради со рацете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.