Српската поп икона Наташа Беквалац овие денови е во центарот на вниманието со својот најавен и долгоочекуван концерт во белградската Арена кој ќе се одржи наредната година, а таа во едно од многубројните интервјуа кои ги даде за локалните медиуми, откри кој познат маж би сакала да го бакне.

На изненадување на сите фанови, оваа блондика изјави дека би сакала да го бакне американскиот актер Адриен Броди, попознат по улогата на пијанистот во истоимениот филм.

Дефинитивно тоа би бил Адриен Броди, изјави таа.

Наташа исто така ги искоментира и подготовките за големиот спектакл, па истакна дека секојдневно вежба за да биде во топ форма.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.