Се породи неодамна и на свет донесе момче со необично име Василиј Андреј. Гордата мајка Гога Секулиќ сега објави фотографија со синот и никој не остана рамнодушен на фотографијата.

Мојот центар на светот-напиша Гога крај фотографијата.

Малечкиот Андреј дреме во прегратката на мајка му и ги разнежи сите.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.