Moжеби многу луѓе ќе ме мразат после оваа емисија, но јас сум само искрен и не се фолирам, вели Дарко Лазиќ во гостувањето во емисијата „Гламур специјал“, каде откри многу работи од приватниот живот кои досега не ги кажал во јавност.

Пејачот меѓу другото откри и кој бил најголемиот бакшиш што го добил.

Имало меѓу 50 илјади до 80 илјади евра, за една вечер. Но, помина златното време, не е како порано. Само што јас никогаш не сум се срамел да пеам на ромските веселби, а таму секогаш паѓале најголемите бакшиши, открил Лазиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.