Помалку заборавената американската пејачка Бритни Спирс одамна не е активна. Таа има приватни проблеми, развод па ново момче, старателство над синовите…

Таа објави видео во кое таа неконтролирано игра со штикли и чудна фризура. Многумина се сомневаат дека повторно се дрогира и дека и е потребна помош.

Проценете сами.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.