Александра и Филип Живоиновиќ го прославуваат првиот роденден на својот наследник.

Малиот Александар, синот на Александра и Филип, наполни една година. Неговата мајка му го честиташе роденденот, па ја искористи можноста да објави нивна заедничка фотографија додека седат на крајбрежје и уживаат заедно.

Животе мој, среќен први роденден!Ти благодарам за најубавата година…Те сакам – напиша Александра.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.